Pierwsze urodziny Wake up!

Felietony Dodaj komentarz

Osiemnasty sierpnia, rok dwa – zero – zero – osiem. Blask przebijającego się przez pochmurne niebo słońca zalewa czarną klawiaturę. Uprzednio biała nabrała swej barwy od przeróżnych batoników tudzież czekoladek, najlepszych towarzyszy samotnych, późnych wieczorów. Szybko latające po przyciskach palce skrzętnie poprawiały linijki kodu, smarowały logo oraz założyły jedno, tajemnicze miejsce w sieci. Stronę, która mimo amatorskiego wyglądu i jeszcze bardziej amatorskich tekstów, rozpoczęła cichą działalność gospodarczo-społeczną, mającą na celu ostateczne obudzenie duszy miłości.

Urodzinki dziś! Dzień, który jest idealną wymówką na poczucie entuzjazmu i szczęścia. Rok ten minął dość szybko, aczkolwiek nie powiem – miejscami dłużył się niemiłosiernie. Szczerze w sercu się łudzę, że zawartość tego bloga choć skłoniła do namysłu, a przynajmniej zabrała choć minutę na lekturę opowieści. Do zrobienia jeszcze wiele, radości z tego mam nadzieję również.

Dziękuję wszystkim, którzy choć zajrzeli w tutejsze skromne progi. Nieśmiało i skromnie zachęcam do odwiedzin, jednocześnie śląc odrobinę ciepłej sympatii.

Życzę Wam wszystkiego dobrego.
Niech empatia będzie z Wami. Wami wszystkimi.

http://nasza-klasa.pl/profile/23476457
Zapraszam do zapraszania :)

Jeden komentarz do “Pierwsze urodziny Wake up!”

  1. wiaderko Napisał:

    100 lat 1000 lat :D :D:D

Zostaw komentarz

Teksty napisane na tej stronie są tylko i wyłącznie fikcją literacką.
WP Theme & Icons by N.Design Studio

Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0